Butes

In Greek mythology, the name Butes (/ˈbjuːtiːz/; Ancient Greek: Βούτης, Boútēs) referred to several different people. Butes, an Argonaut, son of Teleon and Zeuxippe (daughter of Eridanus).

Responsive image
YAZAR
Pascal Quignard
DOSYA BOYUTU
9,80 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9789758855513

PDF formatında Butes. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Butes kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Pascal Quignard, yalnız günümüz Fransız edebiyatının değil, Dünya edebiyatının en güçlü romancıları arasında yer alıyor bugün. Sinemaya da uyarlanan Dünyanın Bütün Sabahları ve Villa Amalia aracılığıyla Quignard'la tanışma fırsatını bulan Türk okuruna, bu kez en son kitabını sunuyoruz. Butes, bizim yabancısı olmadığımız bir dünyaya, Homeros'un Ege'sine sokulan, ana kahramanını oradan çekip çıkaran nefis bir kısa roman.Sayfa Sayısı: 80Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Kırmızı Yayınları 


Butes. Quite the same Wikipedia. Just better. Butes, a Thracian, Boreas' son, who was hostile towards his stepbrother Lycurgus and was driven out of the country by him.